Menu
Alışveriş Sepeti

CİLT BAKIM ALETLERİ

Face Roller, 7 . yüzyıldan beri kullanılan muhteşem bir yüz masaj aletidir. Hem içeriden hem de dışarıdan yapılanmanıza yardımcı olur. Lenfatik yüz masajını aktive eden bu bu yüz masajı aleti sayesind..
435,00TL
Vergiler Hariç:368,64TL
Gua Sha vücuttaki tıkanan enerjiyi, engellenen kan ve lenf dolaşımını serbest bırakmayı aktif şekilde yardımcı olur. Alt tabakadaki toksinler baskı uygulanarak, yüzeye atıldığında hücrelerin çalışması..
435,00TL
Vergiler Hariç:368,64TL
Bir başka cilt detoksunu destekleyen geleneksel masaj aleti, Gua Sha. Binlerce yıldır, sadece Uzak Doğuluların değil Yunanlıların ve Mısırlılıların da güzelliklerini ve gençliklerini doğal yönde korum..
435,00TL
Vergiler Hariç:368,64TL
Face Roller, 7 . yüzyıldan beri kullanılan muhteşem bir yüz masaj aletidir. Hem içeriden hem de dışarıdan yapılanmanıza yardımcı olur. Lenfatik yüz masajını aktive eden bu yüz masajı aleti sayesinde y..
420,00TL
Vergiler Hariç:355,93TL
Face Roller, 7 . yüzyıldan beri kullanılan muhteşem bir yüz masaj aletidir. Hem içeriden hem de dışarıdan yapılanmanıza yardımcı olur. Lenfatik yüz masajını aktive eden bu bu yüz masajı aleti sayesin..
435,00TL
Vergiler Hariç:368,64TL
Self- Love Kit ile kendinize ayıracağınız zamanı kristallerle ve doğal ürünlerle bir üst seviyeye taşımanın tam zamanı. Kristallerin iyileştirici etkisini cildinizde ve bedeninizde kısa zamanda farklı..
1.650,00TL
Vergiler Hariç:1.398,31TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Çerezler ve Kişisel Veriler
Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.