Menu
Alışveriş Sepeti

Teslimat ve İade

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 5-7 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları tarafından ulaştırılacaktır.Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz aksi bir durum oluşmadıkça anlaşmalı kargo firması ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Kargo ücreti ne kadar?

Dogalmarkt.com'dan yaptığınız tüm yurtiçi alışverişlerde geçerli olmak üzere, 0-500TL tutarlı siparişlerde 29.00TL sabit kargo ücreti ödenirken, 500TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz.

Satın aldığınız bir ürün herhangi bir sebeple stoklarımızda yoksa;

Dogalmarkt.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir.

Ürünün stoklarımızda olmaması durumu ürün sayfasında belirtilmektedir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İade ya da Değişim:

Satın almış olduğunuz ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde ambalajı bozulmamış ve açılmamış olması şartı ile ürünü geri iade edebilirsiniz. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise dogalmarkt.com ürünün ücreti ve ödemiş olduğunuz kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri (kargo bedeli vb.) dogalmarkt.com karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.Karşı ödemeli olarak gönderilen kargolar tarafımızca kabul edilmeyecektir.

 

Çerezler ve Kişisel Veriler
Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.