Menu
Alışveriş Sepeti

BAHARATLAR

Sizi neler bekliyor? Güçlü veçok çeşitli lezzetlendiricilerden oluşan geleneksel bir Etyopya baharatı olan Berbere, karışımındaki zencefil ve chiliden gelen sıcaklığın yanında aroma arttırıcı karanfil..
65,00TL
Vergiler Hariç:64,36TL
Sizi neler bekliyor? Kuzey Amerika nehir köylülerinin geleneksel baharat karışımı olan Cajun köklerinin rustik tadlarını barındırıyor. Mutfağınızdaki en basit malzemeyi ziyafete dönüştürmeyi garanti e..
65,00TL
Vergiler Hariç:64,36TL
Sizi neler bekliyor? Arjantinin özgürlüğü için savaşan İrlandalı asker Jimmy McCurry sanırım böyle bir gastronomik miras bırakacağını tahmin etmemiştir. Sırasız ve sınırsız bu yeşillikler senfonisi si..
65,00TL
Vergiler Hariç:64,36TL
Sizi neler bekliyor? Klasik bir Mısır karışımı olan Dukkah, kavrulmuş fındık, baharat ve aromatik bitkilerden oluşan içeriği, kendine özgü tadı ve dokusuyla sofralarınızda. Zeytinyağı ve ekmekle mi yo..
55,00TL
Vergiler Hariç:54,46TL
Ürün Bilgileri İngilizlerin Hindistan'a ayak bastıktan sonra orijinal Hint curry'lerini "fazla" bularak o dönemdeki damak tadlarına uygun hale getirdikleri bir curry formudur. Hiçbir gerçek Hint mutfa..
55,00TL
Vergiler Hariç:54,46TL
Sizi neler bekliyor? Tuzlu ve tatlı bütün yemeklere bir lezzet sinerjisi oluşturabilen Garam Masala tarçın ve karanfilin yoğun aromalarıyla karabiber tanelerinin patlayan sıcaklığını taşıyan bir köri ..
65,00TL
Vergiler Hariç:64,36TL
Sizi neler bekliyor? Yazın güney Fransa bahçelerinde bir yürüyüşe çıktığınızı hayal ettirecek bir baharat değil, çiçek buketi. Balıklar ve salatalar böyle bir yaz yaşamadılar. -Mangal kömürünün üzeri..
65,00TL
Vergiler Hariç:64,36TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)
Çerezler ve Kişisel Veriler
Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.